BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasKeistas tas gyvenimas…

2011-03-27

1 dalis. 2 skyrius.

Posted by elenut13 in Be temos

Ana

-Juste, čia tu? Juste, mažyle mano! - jau gerokai sutemus radau seserį verkiančią ir kiaurai peršlapusią. Ji nepratarė nė žodžio, nes tiesiog rijo ašaras. Išlipau iš mašinos, pribėgau prie jos ir stipriai stipriai apkabinau. -Kur tu buvai? Mes.. tai yra aš taip išsigandau!  Tau viskas gerai? Nieko nenutiko?

Pabučiavau ją į kaktą ir nusivedžiau į mašiną. Visa tirtėdama iš baimės ir šalčio ji atsisėdo ant galinės sėdynės ir kiek galėdama labiau išsitiesė.

-Viskas bus gerai, parvešiu tave namo, - NAMO ištariau taip ilgesingai, nes prisiminiau namus Kaune, kur užaugau, kur prabėgo visa mano vaikystė, kur buvo visas mano gyvenimas. -Tau reikia pailsėti. Viskas bus gerai, - dar kartą pakartojau.

Justina

-Net negalvok apie tai! - griežtai sustabdė mane sesuo. -Šiandien į mokyklą neisi. Laikykim tai laisvadieniu, - jau daug meiliau pasakė ji. -Tu visa išbalusi ir nepailsėjusi. Juk pusę nakties nemiegojai.

-O tu? Jei žinai tai, vadinasi, irgi nemiegojai, - nenorėdama ginčytis vis vien jai papriekaištavau.

-Dabar kalbam apie tave, o ne apie mane. Tuojau pat nusirenk paltą ir pailsėk, - kaip mama prisakė Ana. Paklusau jai, nes tikrai jaučiausi nepailsėjusi, o ir į tą skylę trenktis nenorėjau. Man užteko vakarykščios dienos, kad suprasčiau, nekenčianti naujojo savo gyvenimo. Aš turėjau daug svajonių ir tikėjausi jas įgyvendinti būtent čia. Tikėjausi, kad jei kažką seno paaukosiu, pasieksiu kažką naujo. Bet dabar galutinai nusivyliau. Susiradau telefoną ir surinkau Adrijos numerį. Dabar man labiausiai reikėjo su ja pasikalbėti.

-Klausau, - po kiek laiko išgirdau jos balsą.

-Sveika, Adrija. Galim pasikalbėt?

-Juste? Nesitikėjau! Kaip tau sekasi? Viskas gerai? - apibėrė mane klausimais pusseserė.

-Tiesą pasakius, nevisai.. Supranti.. Man čia viskas taip nepažįstama ir nyku.. Nesusiradau nei vieno draugo.. Klausyk, gal galim susitikt?

-Žinoma, galim. Sakyk kur?

-Aš.. hmm.. Aš nežinau.. Gal.. - mikčiojau kaip oro pritrūkusi.

-Gal tiesiog atvažiuok pas mane? - pasiūlė Adrija.

-Gerai.. Pasiilgau tavęs.

-Aš irgi tavęs. Lauksiu. Iki.

-Iki..

“pyp pyp pyp..” Ji padėjo ragelį, o aš nusprendžiau nedelsti-kuo greičiau susiruošiu, tuo greičiau galėsiu su ja pasimatyti.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' 1 dalis. 2 skyrius. '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' 1 dalis. 2 skyrius. '.

  1.    visapusiska said,

    on Kovas 27th, 2011 at 14:28

    Lauksiu kitu skyriu, kad susidaryti nuomone apie istorija :)

  2.    CouponPress Coupon said,

    on Gegužė 4th, 2011 at 04:35

    i am to see you that you try your best to give information.keep it up!!!

Leave a reply